HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Evden Eve Kırklareli Nakliyat

turansoy nakliyat
karatas nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
onur nakliyat

Evden Eve Kırklareli Nakliyat

ADEM TURAN
Kırklareli
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Kırklareli’nde yaşıyor ve bugüne kadar istediklerinizi verebilen bir nakliye firmasıyla tanışmadınız mı ? Hiç merak etmeyin, çünkü sizlere Kırklareli’de de sorunsuz ve hızlı hizmet sunabilmek için faaliyetlerimizi başlatmış durumdayız. Tamamıyla kendimize özgün yöntemler ile eşyalarınızı daha güvenli ve daha seri bir şekilde taşıma garantisi veriyoruz. Çünkü biz Kırklareli evden eve nakliyatız.

Nakliyat sektörüne son 2-3 yıl içerisinde işiniz düştüyse kullanılan yöntemleri ve firma çalışanlarının size karşı olan soğuk tavırlarını az çok biliyor olmalısınız. Bunların hepsini unutun ! Çünkü biz müşterisine tamamıyla saygı duyan ve işleri saygı çerçevesinde yürüten bir nakliye firmasıyız. Bizi şimdiye kadar tercih eden müşterilerimizin tercih nedenleri de genelde bu yüzden olmuştur.

Bunların yanında sunduğumuz güvenceli hizmet şartları da müşteriler için gerçekten oldukça olumlu bir durum oluyor. Çünkü müşteriler, genelde nakliyat firmalarına eşyaların hasar görebilme ihtimalinden dolayı temkinli yaklaşıyor, ama biz eşyalarınızı sigortalatarak tamamını güvence altına almadan işe başlamıyoruz. Uygun fiyat tablolarımızı ve çalışma planlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.