HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Edirne Evden Eve Nakliyat

anitur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat

Mevlüt
Edirne
05323839180
info@evtasevdenevenakliyat.com
Güvenilir ve kaliteli nakliyat firması, eşya taşıtmak isteyen herkesin aradığı niteliklerdendir. Günümüz de birçok nakliyat firması yer almaktadır. Ancak bunların bazıları güvenilir bazıları ise dolandırıcıdır. Edirne evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardır bu sektör içerisinde sizlere hizmet vermeyi sürdürmekteyiz ve her zaman dolandırıcıların karşısında durmaktayız.
Bizler sizlerin memnuniyetini önemseyerek eşyalarınızı taşımaktayız ve sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek adına her geçen gün kendimize yenilikler katmaktayız. Yenilikler katarken sizlerin önerilerine de kulak vermekteyiz. Sizlere güvenilir hizmet vermek adına da sözleşme yapmaktayız. Edirne nakliyat firması olarak en ufak eşyayı bile sözleşme yapmadan taşımamaktayız. Sözleşme ile birlikte her iki tarafın da haklarını belirlemekteyiz ve böylece karşılaşacağımız olumsuzluklara karşı sözleşmeyi baz alarak işleyişi sürdürmekteyiz.
Sözleşmenin yanı sıra, eşyalarınızı taşırken başlarına bir şey gelmesi durumunda zararınızı karşılamak ve mağduriyetinizi gidermek için eşyalarınızı sigortalamaktayız. Böylece içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı bizlere taşıtabilirsiniz. İster şehir içerisinde isterseniz de ülkemizin dört bir yanına eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. 7/24 bu hizmeti verebilecek donanıma sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.