HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Diyarbakır Evtaş Nakliyat

anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat

Diyarbakır Evtaş Nakliyat

Hasan
Diyarbakır
05322709389
info@evtasevdenevenakliyat.com
Evtaş evden eve nakliyat olarak Diyarbakır başta olmak üzere Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Evinizi taşımak için gerekli tüm işlemleri ekiplerimiz yapıyor ve siz hiç iş ile uğraşmıyorsunuz. Tüm mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ekiplerimiz tarafından demonte edilir, ambalajlanır ve taşınır. Yeni evinizde sökülmüş olan tüm eşyalarınız aynı şekilde ekiplerimiz tarafından kurulur ve yerleştirilir.

Diyarbakır evden eve nakliyat hizmetimiz sadece şehirler arası taşımacılık şeklindedir. Şehir içi taşıma hizmetimiz yoktur. Türkiyenin neresine taşınacak olursanız olun sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız. Hemen arayın ve rezervasyon yaptırın.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.