HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
anitur nakliyat
onur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

ADEM TURAN
Diyarbakır
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Diyarbakır Türkiye’nin en fazla tayin alan ve şehirler arası taşınma oranı en yüksek olan şehridir. Nakliyat sektörüne olan talep oldukça yüksektir. Firmamız bu talebe karşılık veren ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunan bir firmadır. Diyarakır evden eve nakliyat firması olarak sizlere daima en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde olduğu gibi merkezimiz olan Diyarbakır’da da nakliyat hizmetini yıllardır sorunsuz sürdürüyoruz.

Diyarbakır’da taşıma hizmeti veren firmalar arasında lider konumda olan şirketimiz uygun fiyatları ve uzman kadrosuyla daima aranan ve tercih edilen bir şirkettir. Artık taşınmanın nasıl olacağını düşünmenize gerek yok. Siz bizi arayın, biz sizin için tüm işlemleri sıkıntısız ve kolay bir şekilde yerine getirelim.

Taşıma işlemi içerisinde tüm eşyalarınız ekiplerimiz tarafından toplanır, sökülür ve ambalajlanır. Gideceğiniz adreste yine aynı şekilde, sökülen tüm eşyalarınız çalışır vaziyette size teslim edilir ve kurulumu tamamlanır. Firmamız bünyesinde yüksek katlardan taşınacak olanlar için asansörler de mevcuttur. Böylece taşınma işlemi daha hızlı ve daha zararsız bir şekilde tamamlanır.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.