HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Diyarbakır Asansörlü Nakliyat

nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat
karatas nakliyat

Diyarbakır Asansörlü Nakliyat

ŞENER
Diyarbakır
05365966532
info@izcioglunakliyat.com

Günümüzde nakliyat sektörü eskiye oranla oldukça kolaylaşmış durumda. Özellikle dış cephe asansörlerinin kullanılmaya başlanmasıyla yüksek katlarda oturanların taşınma işlemleri oldukça kolaylaşmıştır. Dış cehpe asansörler ile yapılan taşıma işlemleri bina asansörü ya da merdiven ile taşımaya göre çok daha hızlı ve çok daha sağlıklı gerçekleşmektedir. Diyarbakır’da yapılan nakliyat hizmetlerinin neredeyse tamamı dış cephe asansör sistemleri ile yapılmaktadır.

Diyarbakır asansörlü evden eve nakliyat firması olarak sizlere daima en iyi ve en yenilikçi hizmetleri sunuyoruz. Teknolojiyi sürekli takip ediyor ve sektördeki gelişmeri firmamıza entegre ediyoruz. Evinizi taşıtmak için profesyonel ve güvenilir bir firma arıyorsanız hemen bizi arayın. Hem uygun fiyatlarla hem de güvenli taşının. Firmamız sadece şehirler arası nakliyat hizmeti vermekte olup şehir içi taşıma işlemi yapmamaktadır.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizin fiyatı da oldukça uygundur. Çünkü asansör işimizi oldukça kolaylaştırmakta ve eleman sayısını azaltmamıza olanak sağlamaktadır. Bu da taşıma fiyatının neredeyse asansörsüz taşıma fiyatıyla aynı olmasını sağlıyor.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.