HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

ÇORUM EVDEN EVE NAKLİYAT

turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

ÇORUM EVDEN EVE NAKLİYAT

ADEM
Çorum
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Çorum evden eve nakliyat sayesinde siz de evlerinizi, iş yerlerinizi, lüks mekanlarınızı ve ofislerinizi gönül rahatlığıyla taşıyabileceksiniz. Nakliye işlemlerinde yaşanan sorunların bazıları eşyaların hasar görmesi, eşyaların kaybolması ve dikkatsiz hizmet gibi bazı sorunlar. Çorum evden eve nakliyatta bu sorunların hiçbirisinin yaşanmaması için müşterilerimize özel çözümler ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz. Eşyalarınızın çalınmaması ve hasar görmemesi için tüm eşyalarınızı nakliye öncesinde garantiliyoruz. Dolayısıyla çalınma, hasar görme gibi durumlarda direkt olarak bizden eşyalarınızın ücretini temin edebiliyorsunuz.

Sektörün gelişmesiyle evden eve nakliyat da çeşitli dallara ayrıldı. Çorum evden eve nakliyat, konut tipiniz, ihtiyacınız ve eşya kapasiteniz ne olursa olsun, her zaman sizlere en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunabilecek nakliyat firmasıdır. Zira Çorum’da bizi tercih eden pek çok müşteri mevcut ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizin tamamı bizim en büyük referansımızdır.

Hizmetlerimizde ambalajlama, paketleme gibi bazı ek avantajlar sağlıyoruz. Bu avantajlar sayesinde hasar görebileceğini düşündüğümüz beyaz eşya ve elektronik eşyalarınızı ambalajlayarak hasar görmemesini sağlıyoruz. Çünkü eşyalarınız sizin için, sizin memnuniyetiniz de bizim için önemli.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.