HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Çorlu Evden Eve Taşımacılık

turksoy evden eve nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat

Çorlu Evden Eve Taşımacılık

ADEM TURAN
Tekirdağ
05326000395
hunernakliye@gmail.com
Çorlu Evden eve taşımacılık özen gösterilmesi gereken ve önemli ekipmanlarla yapılması gereken bir süreçtir. Özellikle nakliyat araçları ve eşya asansörü taşımacılığın olmazsa olmazlarıdır. Bunun yanı sıra, profesyonel kişilerin eşyaları taşıması sorunsuz nakliyatın en önemli unsurlarıdır.
Bizler Çorlu evden eve taşımacılık firması olarak bunların bilincindeyiz ve eşyaların taşınması için gerekli tüm ekipmanlara sahibiz. Eşyaları taşıyan ekibimiz de uzun yıllardır bu işi yapmakta ve belirli aralıklarla eğitim almaktadırlar. Değişik sebeplerden dolayı eşyalarınızı yeni evinize taşımak durumu ile karşı karşıya kaldığınız zaman 7/24 bizi arayabilirsiniz. Sizlere anında yardımcı olarak eşyalarınızı yeni adresinize taşıyabilmekteyiz.
Ayrıca bu taşıma sürecini planlı bir şekilde yapmamız seri bir nakliyatın gerçekleşmesini de sağlamaktadır. Ekibimizin bir kısmı taşınacak eşyalarınızı paketlerden diğer kişiler paketlenen eşyaları nakliyat aracına yüklemektedir. Bu programlı çalışmanın neticesinde de seri bir nakliyat süreci yaşanmaktadır. Programlı çalışmanın bir diğer avantajı ise, eşyaların zarar görmeden taşınmasıdır. Nerede nasıl hareket etmesi gerektiğini bilen Çorlu evden eve nakliyat ekibimiz eşyalarınıza zarar vermeden güvenilir bir şekilde yeni evinize ulaştırmaktadırlar.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.