HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Çınarcık Evden Eve Nakliyat ve Taşıma

karatas nakliyat
anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
turansoy nakliyat

Çınarcık Evden Eve Nakliyat ve Taşıma

Ernak Nakliyat
Yalova
05322709389
ernaknakliye@gmail.com
Her insanın eşyası kendisi için değerlidir. Bu değerlilikten dolayı kimse eşyalarına zarar gelmesini istememektedir. Ancak yeni eve taşınırken eşyalarınızı bilinçsizce taşımanız hem sizlere zarar verecektir hem de eşyalarınıza zarar verecektir. Yüksek katlı bir evden büyük ve ağır bir eşyayı apartmanın dar merdivenlerinden taşımak oldukça güçtür ve uzun zaman almaktadır.
Ayrıca sağ sola çarpma riski ile karşı karşıya kalınarak eşyalara zarar gelme olasılığı yüksektir. Bizler Çınarcık evden eve nakliyat firması olarak bu riskleri ortadan kaldırarak sizlere deneyimlerimizden ve eğitimlerimizden faydalanarak profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bu zamana kadar almadığınız hizmet kalitesine bizim sayemizde sahip olacaksınız. Özellikle son dönemlerde ortaya çıkan korsan nakliyatçıların karşısında durarak sizlere güvenilir nakliyatın garantisini vermekteyiz.
Çınarcık evden eve nakliyat firmamız sayesinde eşyalarınızı sözleşmeli ve sigortalı olarak taşıtabilme imkanınız olmaktadır. Böyle bir hizmetin olması sizlerin kafası rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtmanızı sağlayacaktır. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalındığı zaman oluşacak zararların firmamız tarafından karşılanacağını bildiğiniz için içiniz rahat olacaktır.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.