HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

ÇANKIRI EVDEN EVE NAKLİYAT

nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
onur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turansoy nakliyat
anitur nakliyat

ÇANKIRI EVDEN EVE NAKLİYAT

NEVZAT TURAN
Çankırı
05377273386
info@turksoynakliyat.com.tr

25 yıldır Çankırı’nın evden eve nakliyat alanında lider firması olmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü biz, verdiğimiz hizmete güveniyoruz ve yaşanabilecek her türlü problem için sizlere garanti veriyoruz. Yıllardır Çankırı’da pek çok müşteriye sahip olduk. Müşterilerimizle geliştirdiğimiz nakliye planları sonucunda oldukça başarılı ve temiz nakliye işlemlerini müşterilerimize sunduk. Müşterilerimiz ile karşılıklı saygı çerçevesinde geliştirdiğimiz evden eve nakliyat projesinde gayet başarılı sonuçlar ve geri dönüşler aldık. Bu açıdan yaptığımız iş ve verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe en can alıcı nokta müşteri haklarını korumak ve onlara kalliteli bir hizmet vermektir. Biz de bu misyon çerçevesinde hizmet sınırlarımızı genişleterek daha kapsamlı bir şekilde nakliyat hizmetleri vermeye karar verdik. Sadece evden eve nakliyat olarak geçen nakliye işlemlerimizi, ofisler arası nakliyat, işletmeler arası nakliyat olarak ayırarak müşterilerimize daha kapsamlı bir hizmet vermeye başladık.

Sağladığımız hizmetlerim tamamı sigortalı ve garanti kapsamındadır. Dolayısıyla yaşanan en ufak mağduriyetten mağdur çıkmayacak, sigorta kuruluşları aracılığıyla mağdur olduğunuz ücret tutarını temin edebileceksiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.