HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Çan Evden Eve Taşımacılık

izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

Çan Evden Eve Taşımacılık

Muhammet Turan
Çanakkale
05322709389
evtasnakliyat@gmail.com
Çan Evden eve taşımacılık, günümüz de birçok insanın ihtiyaç duyduğu bir hizmet haline gelmiştir. İnsanlar, değişik etkenlerden dolayı ev değişikliği yapabilmektedir. Ev değişikliğine bağlı olarak da eşyalarını yeni evine taşıması gerekmektedir. Ancak bunun için yeterli donanıma sahip olmadığı gibi eşya taşımasında yardımcı olacak kişileri de bulamamaktadır. Buna ek olarak, daha önce eşya taşımamış olan kişilerin bu işe kalkışması sonucunda istenmeyen olaylar oluşabilmektedir. Bunlardan en önemlisi kişinin kendisine zarar vermesi olmaktadır. Ayrıca eşyaları taşırken bilinçsizce yapılan taşımacılık hizmeti eşyaların zarar görmesine de sebep olabilmektedir. Çanakkale Çan evden eve taşımacılık firması olarak, siz değerli müşterilerimizi bu sorunlu süreçten kurtarmaktayız. Taşımacılık ekibi olarak bu konuda bilinçli olmamız ve bu zamana kadar vermiş olduğumuz hizmetlerden deneyim kazanmamız, nerede nasıl hareket etmemiz gerektiğini bilmemizi sağlamaktadır. Böylece sorunsuz nakliyat hizmeti verebilmemiz için hiçbir engel olmamaktadır. Ayrıca, taşımacılığa uygun nakliyat araçlarımız ve eşya asansörümüz ile birlikte nakliyat sürecini hızlı ve problemsiz olarak tamamlamaktayız. Siz de böyle bir hizmet hayal ediyorsanız bizi arayabilirsiniz.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.