HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

izcioglu evden eve nakliyat
onur nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
turansoy nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

ADEM
Bursa
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Bursa çok değişti ama evden eve nakliyat sektörünün zirvesinde değişen bir şey olmadı. 25 yıl önce de Bursa evden eve nakliyat zirvedeydi, günümüzde de başarılı bir şekilde sektöre hizmet veriyoruz. Nakliye sektöründe uzun süre görev almış ve müşteri ile ilişkileri iyi olan nakliye personellerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve güleryüzlü bir hizmet vermeyi amaçladık. Nitekim istediğimiz amacımıza da ulaştık. Zira müşterilerimizden aldığımız geri dönüş ve yorumlar bu şekilde.

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet verebilmek için kaliteli bir ekip, geniş, konforlu ve sistematik açıdan yeterli bir nakliye aracı, ve hepsinden önemlisi de müşterinin isteklerinden anlayan bir nakliye firması gerekir. Bursa evden eve nakliyat, tüm bu ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayan ve sizi memnun edebilmek için elinden gelen en iyi hizmeti 7/24 sunmaya hazır olan bir nakliyat firmasıdır. İşte bizi bu sektörde lider yapan da bu.

Farklı mekanlar ve farklı katlar için fiyat tekliflerimiz değişmektedir. Dolayısıyla sağlıklı bir fiyat analizi için mutlaka bizimle görüşmelisiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.