HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Burdur Nakliyat Firması Ernak

karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
onur nakliyat

Burdur Nakliyat Firması Ernak

Hasan
Burdur
05377273386
ernaknakliye@gmail.com
Burdur Ernak Nakliyat, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren, sözleşmeli olarak nakliyat yapan ve eşyaları sigortalamadan taşımayan vizyonlu bir firmadır. Profesyonel ekibimiz ve çok sayıda ki nakliyat malzemelerimiz ile birlikte 7/24 sizlere hizmet sağlamak için beklemekteyiz. Bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve sizlere sağlamış olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile birlikte ekiplerimiz eşyalarınızı incelemekte ve gerekli malzemelerin listesini tutmaktadır. Bununla birlikte eşyaların miktarına ve büyüklüğüne göre nakliye aracı seçerek taşıma işlemi daha kolay hale dönüşmektedir. Ayrıca sizlere vermiş olduğumuz bu hizmet ile birlikte sizlere teklif edeceğimiz fiyat da belirlenmektedir.
Belirlenen fiyat konusunda anlaşılması durumunda eşyalarınız sigortalanıp nakliye sözleşmesi yapılarak taşınma sürecinin ilk adımı olan eşya paketleme işlemine geçilmektedir. Taşınacak eşyalar arasında kırılması muhtemel eşyalara daha fazla özen gösterilmekte ve eşyaları taşıyan ekibimiz eşyalarınızı benimseyerek taşımaktadırlar. Böylece Burdur nakliyat firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu bu denli kaliteli hizmeti ile birlikte sorunsuz ve stressiz bir nakliyat süreci yaşayabilmeniz mümkün kılınmaktadır.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.