HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BURDUR EVDEN EVE NAKLİYAT

nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
onur nakliyat
karatas nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

BURDUR EVDEN EVE NAKLİYAT

NEVZAT TURAN
Burdur
05324174754
info@izcioglunakliyat.com

Burdur evden eve nakliyat, yıllardır Burdur merkez ve ilçelerinde evleri, ofisleri, dükkanları ve işletmeleri taşımaya devam ediyor. Müşterisinin ihtiyacına özel fiyat ve hizmet sunan Burdur evden eve nakliyat, fiyatları ve güler yüzlü profesyonel ekibi sayesinde Burdur’un en çok tercih edilen evden eve nakliyat firmalarından birisi. En büyük güvencemiz, müşterilerimize verdiğimiz hizmetler.

Burdur evden eve nakliyat olarak sadece konutlarınızı değil, lüks villalarınızı, işletmelerinizi, hotellerinizi, ofislerinizi, kısacası taşımak istediğiniz her türlü mekanı kaliteli bir şekilde, eşyalarınıza hasar vermeden taşıyoruz. Üstelik eşyalarınızın güvencesi biz değiliz. Eşyalarınızı işlemler başlamadan önce sigortalatıyoruz. Bu sayede herhangi bir güven problemi vs. yaşanmadan hasar gören eşyalarınızla ilgili direkt olarak hak talebinde bulunabiliyorsunuz.

Hizmetlerimize 25 yıldır ara vermeden devam ediyoruz. 25 yıldır göller yöresinin en çok tercih edilen nakliyat firmalarından olan Burdur evden eve nakliyat, halen de bu başarısını sürdürmeye devam ediyor. Sizin yapmanız gereken tek şey ihtiyaç duyduğunuz taşıma politikasını anlatmak. Gerisini bize, 25 yıllık tecrübeye bırakmanız yeterli olacak.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.