HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Bulancak Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

Bulancak Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Hüner Nakliyat
Giresun
05326000395
hunernakliye@gmail.com
Günlük yaşantımızda evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan kurum ve kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Herkes kendine göre bir yöntem sunmakta ve kendi kalitesini göstermektedir. Bulancak evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize nakliyat adına gerekli tüm hizmetleri vermekteyiz. Eşyaların taşınması, paketlenmesi, paketlerinden açılması, eşya asansörü ve nakliyat aracı bu hizmetlerin içerisinde yer almaktadır. Bunların yanı sıra, eşyaların sigortalanması ve sözleşmeli nakliyatta firma olarak sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardır. Sizler de bu avantajlardan yararlanarak eşyalarınızı bizim gibi önemli geçmişi olan bir firmaya taşıtmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 hizmet sağlayabilmeniz mümkün olduğu gibi, şehirlerarası alanda da eşyalarınızı taşıtabilmeniz mümkündür.
Bulancak evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetini sadece eşyaları araçlara atarak yeni eve götürmek gibi bilmektedirler. Ancak bizler her bir adımı özenli şekilde yürütmekteyiz ve eşyalara zarar gelmemesi adına büyük dikkat göstermekteyiz. Öncelikle eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesini sağlamaktayız ve sonrasında bütün eşyaların düzenli bir şekilde nakliyat aracına yüklenmesini sağlamaktayız. Son olarak da, eşyalarınızı yeni evinize getirdiğimiz zaman paketlerinden açarak sizlere sorunsuz olarak teslim etmekteyiz.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.