HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT

izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat

BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT

ADEM TURAN
Bolu
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Bolu evden eve nakliyat, Bolu’nun il, ilçe ve köy merkezlerinin tamamında nakliyat hizmeti kapasitesine sahip olan bir evden eve nakliyat firmasıdır. Bugüne kadar Bolu’da pek çok farklı müşteri ve referans edinen Bolu evden eve nakliyat, 25 yıldır müşterilerinin göz bebeği olmaya devam ediyor. Müşterilerine karşı samimiyeti ve yardımseverliği ile büyük övgüler toplayan Bolu evden eve nakliyat, daha yeni ve daha güçlü bir ekiple hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Verdiği hizmet ve güvenceler ile birlikt Bolu’nun en iyi evden eve nakliyat firmalarından birisi olarak görülebilecek Bolu evden eve nakliyat, eşyalarınızın tamamını sigortalayarak hasar görülmesi durumunda tüm ücretleri karşılayacağının garantisini veren nadir evden eve nakliyat firmalarından birisi. Üstelik ürünlerinizi sadece sigortalamıyor, onların hasar görmemesi ambalajlama çalışması yapıyoruz. Ambalaj çalışması, kırılabilecek eşyalara hasar görmemesi için uygulanan bir işlemdir.

Hizmet sağladığımız müşterilerin tamamından olumlu geri dönüş aldık. Sağladığımız hizmetten memnun kalmayan, zarar gören herhangi bir müşterimiz olmadı. Kısacası nakliyat işi sadece evden eve taşımaktan ibaret değil, sevgi, saygı ve sadakatten ibarettir.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.