HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Bitlis Nakliyat Firması

karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

Bitlis Nakliyat Firması

Abdullah Eren
Bitlis
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr
Bitlis Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere eşya taşıma konusunda hizmet vermekteyiz. Ev, ofis ve birçok yerden her türlü eşyalarınızı taşıyarak kısa süre içerisinde yeni adresinize yerleştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz ve profesyonel ekibimiz ile birlikte sorunsuz nakliyat garantisi vermekteyiz. Nakliyat sözleşmesi ve eşya sigortası yaparak bu garantiyi resmileştirmekteyiz. Bitlis Nakliyat firmamız, her türlü eşya taşımacılığına uygun ekipmanlara sahiptir. Eşya asansörü, nakliyat araçları, ambalajlar bu ekipmanlardan bazılarıdır.
Bitlis Nakliyat firmamıza 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Bizimle iletişim kurduğunuz zaman firma olarak sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz ile birlikte profesyonel ekibimiz taşınacak eşyalarınız da incelemelerde bulunmakta ve gerekli malzemelerin listesini oluşturmaktadır. Bununla birlikte eşya miktarı ve taşıma mesafesi göz önünde bulundurularak sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Teklifi kabul etmeniz durumunda profesyonel ekibimiz hemen işlemlere başlayarak öncelikle eşyalarınızı paketlemektedirler. Sonrasında belirli bir plan çerçevesine eşyalarınız nakliyat aracımıza yüklenerek yeni adresinize doğru yola çıkmak üzere hazır hale getirilmektedir.
Bitlis taşımacılık firmaları arasında lider konumdayız ve size her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz. Uygun fiyata taşınmak ve sorun yaşamamak istiyorsanız hemen bizi arayın.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.