HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BİTLİS EVDEN EVE NAKLİYAT

onur nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

BİTLİS EVDEN EVE NAKLİYAT

NEVZAT TURAN
Bitlis
05324174754
info@izcioglunakliyat.com

Bitlis’te evden eve nakliyat işlemi yapan güvenilir bir nakliyat firması arayışınız mı var ? İçiniz rahat olsun, çünkü şuan bulunabileceğiniz en doğru yerdesiniz. 25 yıldır Bitlis’te hizmet veren nakliye firmamız, 25 yıldır pek çok ev, adres ve hayat taşıdı. Dolayısıyla Bitlis içerisindeki sağlam referanslarımız ve çalışma koşullarımızla bizi tercih etmenin ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Hizmetlerimizin tamamı bizzat garantimiz altındadır. Eşyalarınız artık nakliye esnasında sadece Allah’a emanet değil. Eşyalarınız zarar görmesin diye beyaz eşyalarınızı ve elektronik eşyalarınızı itina ile ambalajlıyor, herhangi bir hasar almasını en az seviyeye indiriyoruz. Olur da herhangi bir hasar problemi yaşanırsa, eşyanızın ücretini geri ödeme taahütü veriyoruz. Çünkü biz verdiğimiz hizmete güveniyoruz.

Bitlis merkez, ilçeleri ve köyleri olarak ayırt etmeksizin Bitlis’in her köşesine hizmet verebilecek kapasiteye sahibiz. Geniş nakliye araçlarımız sayesinde eşyalarınızı tek seferde taşıyıp yeni adresinize daha kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz. Nakliye ekibimiz, alanında profesyonel ve sektörde deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza ekibimiz sayesinde kolayca çözüm bulabilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.