HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BİNGÖL EVDEN EVE NAKLİYAT

anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
karatas nakliyat

BİNGÖL EVDEN EVE NAKLİYAT

MİLAZIM TURAN
Bingöl
05327260360
info@turksoynakliyat.com.tr

Bingöl’ün 25 yıllık tecrübe kokan nakliyat ve taşımacılık firması Bingöl evden eve nakliyat, siz değerli müşterilerimize yıllardır en kaliteli hizmeti vermek için çabalıyor. 25 yıllık iş hayatımız boyunca Bingöl ve çevresinde pek çok evi yeni adresine en uygun fiyatlarla biz taşıdık. Üstelik eşyaların hiçbirisine de hasar vermeden. Eşyalarınız hasar görse dahi sigortalı oldukları için herhangi bir mağduriyet yaşamıyorsunuz.

Bingöl’de evden eve taşıma, ofis ve stüdyo taşıma gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Yani her türlü müşteri ihtiyacına göre özel çözümler üretebilen profesyonel, bu sektöre gönül vermiş ekibimiz sizler için 7/24 daha iyisini yapmak için çabalıyor. Eski adresinizde hazır bekletilen, paketlenmiş eşyalarınızı kaçınca katta olursa olsun alıp aracımıza kadar taşıyoruz. Aracımıza büyük bir özenle yerleştirilen eşyalarınız, hemen sonrasında yeni adreslerine doğru yolculuğa geçiyor. Nakliyat aracını kullanan şoförümüz, eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiği için tamamıyla kontrollü ve sakin bir yolculuk süreci yapmaya çalışıyor. Uzun lafı kısası, eşyalarınız yeni adreslerine güvenle ve huzurla taşınmış oluyor.

0532 600 03 95 - 0532 726 03 60

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.