HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Bingöl Adaklı Evden Eve Taşımacılık

turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
onur nakliyat
karatas nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat

Bingöl Adaklı Evden Eve Taşımacılık

Adem
Bingöl
05326000395
hunernakliye@gmail.com
Evden eve taşımacılık, birçok insanın karşı karşıya kaldığı ve çok zorlandığı bir iştir. Büyük boyuttaki ve ağır olan eşyaların taşınması sanıldığı kadar kolay değildir. Özellikle de yüksek katlı evlerde oturan kişilerin bu tür eşyaları merdivenlerden taşıması oldukça güçtür. Bu yöntem hem taşıyan kişilere hem de eşyalara zarar verebilmektedir. Bizler Adaklı evden eve taşımacılık firması olarak bunun bilincindeyiz ve sizleri bu zor durumun içerisinde kurtarmaktayız.
Özellikle asansörlü hizmet vermemiz eşyalarınızın sorunsuz ve kısa sürede yeni evinize ulaşmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak, profesyonel ekibimizin planlı olarak eşyalarınızı taşıması süreci daha kolay ve hızlı hale getirmektedir. Bingöl Adaklı evden eve nakliyat hizmetimiz ile birlikte eşyalarınızın sigortalanarak taşınması sağlanmaktadır. Böylece oluşacak sorunlara karşı eşyalarınızı firma olarak koruma altına almaktayız. Ancak doğabilecek olumsuzlukları engellemek adına ve sizler için değerli olan eşyalarınızın dış etkenlere karşı korunmasını sağlamak için özel paketleme ambalajları ile eşyalarınızı paketleyerek taşımaktayız. Paketlenen eşyalar çarpma, devrilme gibi durumlarla karşı karşıya kaldığı zaman fazla zarar görmemektedir. Ekibimizin büyük dikkat etmesine rağmen, bazen istenmedik olumsuzluklar doğduğu için bu önlemleri almaktayız.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.