HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BİLECİK EVDEN EVE NAKLİYAT

turansoy nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat
anitur nakliyat

BİLECİK EVDEN EVE NAKLİYAT

MUHAMMET TURAN
Bilecik
05324174754
info@izcioglunakliyat.com

Bilecik eve nakliyat, nakliyat sektörünün yıldızı haline gelen, her zaman müşterilerine en iyisini sunmak için çabalayan bir nakliyat firmasıdır. Firmamızın asıl misyonu müşteri memnuniyetidir ve yapacağımız çalışmalarda da ilk hedefimiz budur. Sizleri memnun edebilmek için eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adresinize taşıyor ve bizzat dairenizin içine kadar çıkartıyoruz. Nasıl yerleştireceğiniz ise tamamıyla size kalmış.

Bilecik evden eve nakliyat hizmetlerimizde sadece Bilecik merkezini baz almıyoruz. Merkezin yanı sıra Bileciğin her türlü ilçesine ve köyüne de evden eve nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Sadece evlerinizi değil, diğer yerleşim birimlerinizi de uygun fiyatlar ile taşımaktayız. Adreslerin arasındaki mesafe, eşyaların taşınma zorluğu gibi kriterler göz önünde bulundurularak sizlere en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz %100 garantilidir. Eşyalarınız firmamızca sigortalanacağı için hasaran gören bir eşyanızı tespit ettiğiniz durumda yenileme garantisi veriyoruz. Ancak kırılabilecek olan eşyalarınızı işlem öncesinde kırılmaması için ambalajladığımızdan dolayı hiçbir eşyanız en ufak bir zarar görmeyecek. Üstelik göz açıp kapayıncaya kadar eşyalarınız yeni adresinize ulaşmış olacak.

0532 417 47 54 - 0537 727 33 86

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.