HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BİGA EVDEN EVE NAKLİYAT

izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat

BİGA EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞENER TURAN
Çanakkale
05365966532
ernaknakliye@gmail.com
Biga Çanakkale'nin büyük ilçelerinden biridir. Gerek denizi gerek turistik yerleriyle Türkiye'nin güzide yerleşim yerlerinden biridir. Ernak Nakliyat olarak bu güzide yerleşim yeri olan Biga'da evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Çanakkale'nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Biga'da da çalışmalarımız şehirler arasıdır. Şehirler arası taşınacak ya da yük gönderecek olanlar için en iyi hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. Biga evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumda olan Ernak Nakliyat tüm taşıma işlemlerini kendisi yapmakta olup müşterilerine herhangi bir yük yüklemiyor. Tüm eşyalarınızın paketlenmesi taşınması demonte ve monte işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Hemen arayın ya da talep oluşturun.

Biga evden eve nakliyat hizmetimiz sadece şehirler arasıdır. Şehir içi nakliyat hizmetimiz bulunmamaktadır.

0536 596 65 32 
0537 727 33 86
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.