HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BAYBURT EVDEN EVE NAKLİYAT

karatas nakliyat
onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat

BAYBURT EVDEN EVE NAKLİYAT

ADEM TURAN
Bayburt
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Eğer Bayburt’ta evden eve nakliyat işiniz varsa ve bunun için Bayburt evden eve nakliyat şirketimizle çalışmayı düşünmediyseniz çok büyük bir hata içerisindesiniz.Çünkü bu sektörde kendimize o kadar güveniyoruz ki gerek verdiğimiz hizmet, gerek müşteri memnuniyeti açısından 25 yıldır Bayburt’un en iyisi olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz. Çünkü bizim için herşeyden önce müşteri memnuniyeti geliyor.

Sektörde 25 yıldır varız ve 25 yıldır en iddaalı evden eve nakliyat firmalarından birisiyiz. Çünkü biz işimizi sadakatle ve kaliteyle yapıyoruz. Üstelik bugüne kadar bizden hizmet alıp da hizmetimizden memnun kalmayan bir müşteriye rast gelmedik. Bunun en büyük nedeni ise işimizi severek yapmamız ve müşterimize önem vermemiz.

Bayburt evden eve nakliyat ve taşımacılık firması olarak ürünlerinizi de koruyarak daha sağlıklı bir nakliye işlemi gerçekleşmesini sağlıyoruz. Nakliye işlemleri başlamadan önce kırılabilecek eşyalar tespit ediyor ve güzel bir şekilde ambalajlanıyor. Bu sayede hem eşyalarınız zarar görmüyor, hem de içiniz rahat bir şekilde işinizi bize teslim ediyorsunuz. Siz sadece işi ehline teslim edin, gerisini bize bırakın.

0532 600 03 95 - 0532 726 03 60

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.