HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Bayat Evden Eve Nakliyat Çorum

izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat
onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

Bayat Evden Eve Nakliyat Çorum

Hüner Nakliyat
Çorum
05327260360
hunernakliye@gmail.com
Ev eşyalarının taşınması denildiği zaman çoğu insan bir adım geri atmaktadır. Çünkü oldukça zahmetli ve zaman isteyen bir süreçtir. Hele ki yeterli donanıma ve elemana sahip değilseniz bu süreç sizin için daha zahmetli olabilmektedir. Ayrıca evinizin yüksek katlarda olması, apartmanınızın dar merdivenlerinden eşyalarınızı indirirken aşırı derecede zorlanmanıza sebep olabilmektedir. Aynı şekilde yeni evinize eşyalarınızı çıkarırken de bu zorlukları yaşayabilirsiniz.
Bayat evden eve nakliyat hizmetimiz ile sizleri bu büyük dertten kurtararak kaliteli nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sizlere herhangi bir iş yaptırmadan taşınacak eşyalarınızın tümünü sigortalı ve paketlenmiş bir şekilde taşımaktayız. Ayrıca, karşılıklı güven ortamını sağlamak ve bir sorun ile karşılaşıldığı zaman sorunun giderilmesi için nakliyat sözleşmesi yapmaktayız. Sözleşme sayesinde her iki tarafın hakları belirlenmiş olur ve herhangi bir mağduriyet yaşamanıza izin vermeden eşyalarınızı taşımış olmaktayız.
Çorum Bayat evden eve nakliyat firmamız her zaman sizlerin memnuniyetini istemekte ve hiçbir zaman mağdur olmanıza izin vermemektedir. Bu düşüncenden hiçbir zaman vazgeçmeyerek sizlere hak ettiğiniz hizmeti sunmaktayız.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.