HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BATMAN EVDEN EVE NAKLİYAT

karatas nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

BATMAN EVDEN EVE NAKLİYAT

NEVZAT TURAN
Batman
05377273386
info@izcioglunakliyat.com

Yıllar geçti ama nakliyat ve evden eve taşımacılık bizden geçmedi ! Çünkü Batman evden eve taşımacılık, yıllar geçse de ekibini her zaman güncel ve profesyonel tutuyor. Bunun en büyük nedeni de müşterimize daha aktif ve kaliteli hizmet sunma isteğimiz. Batman’da evden eve taşımacılık alanında adeta yeni bir marka haline gelmiş evden eve taşımacılık şirketimiz, yeni müşterilerine hizmet vermeyi sabırsızlıkla bekliyor.

Evden eve nakliyatta altın kural, müşteriyi memnun etmek ve sorunsuz bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirmektir. Biz de yıllardır bunun için çalışıyoruz ve çalıştığımız tüm müşterilerimizi de memnun etmeyi başarıyoruz. Çünkü yaptığımız işler baştan sağma değil, bizzat müşteri memnuniyeti ilkesine laik çözümlerdir.

Batman’da sadece evleri değil, her türlü eşyanızı ve yerleşim biriminizi gönül rahatlığıyla ve kendimizden emin bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızdan kırılma ihtimali olanlarını ambalajlayarak daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor ve araca ambalajlanmış bir şekilde yerleştiriyoruz. Bu sayede aklınız eşyalarınızda kalmıyor. Nakliyat işinizde laf değil icraat ve kalite bekliyorsanız mutlaka bizimle tanışmalısınız !

0532 417 47 54 - 0537 727 33 86

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.