HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Bartın Ulus Evden Eve Nakliye ve Taşımacılık

izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat

Bartın Ulus Evden Eve Nakliye ve Taşımacılık

Ernak Nakliyat
Bartın
05322709389
ernaknakliye@gmail.com
Evden eve nakliyat güven isteyen bir iştir. Günümüz de birçok nakliyat işi yapan kişi ve kurumlar vardır. Ancak bir kısmı müşterilerine güven verememekte ve farklı olumsuzluklar oluşabilmektedir. Bartın Ulus evden eve nakliyat firması olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önceliklidir. Sizlerin kaliteli hizmet alması ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımak için ekibimizi nakliyat konusunda profesyonel olan kişilerden kurduk.
Taşınacak eşyaları bu konuda bilgili olan kişiler taşıyacağı için sevkiyatın sorunsuz gerçekleşmesi büyük olasılıktır. Çünkü ekibimiz her türlü önlemi almakta ve gerekli dikkati göstermektedir. Ulus evden eve nakliyat ekibimiz öncelikle eşyaları koruma altına almakta ve çarpma, düşürme gibi olumsuzlara karşı eşyaların zarar görmesini engellemektedirler. Bunun yanı sıra, eşyaların nakliyat aracında götürülmesi sırasında sarsıntı, ani fren gibi durumlar da eşyaların düşüp zarar görmemesi için araç içi güvenliği de alınmaktadır.
Değişik materyaller ile sabitlenen eşyalarınız yolculuk sırasında hasar almadan yeni adresinize ulaştırılmaktadır. Ayrıca evinizden eşyaları indirirken veya yeni evinize eşyaları çıkartırken eşya asansörü kullanmamız eşyaların sorunsuz şekilde taşınmasına katkı sağlamaktadır.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.