HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BARTIN EVDEN EVE NAKLİYAT

turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
onur nakliyat

BARTIN EVDEN EVE NAKLİYAT

NEVZAT TURAN
Bartın
05324174754
info@turksoynakliyat.com.tr

Bartın evden eve taşımacılık, Bartın’ın neresinden, hangi ilçesinden olursanız olun eski adresinizin kapısına kadar gelerek hazırlanmış ve paketlenmiş eşyalarınızı alarak nakliye aracıyla yeni adresinize ulaştırır. Üstelik ürünlerinizin hasar görmemesi ve sağlıklı bir şekilde taşınması adına kırılabilir olarak nitelendirilen eşyaları ambalajlayarak hasar görmemesini sağlıyoruz. Türkiye’nin seçkin nakliye firmalarının sağladığı bu hizmet, Türkiye’nin 81 ilinde 25 yılı aşkın süredir hizmet veren Bartın evden eve taşımacılıkta da mevcut olarak bulunuyor.

Teminatımız, yıllardır her bölgede, her ilde hizmet verdiğimiz müşteri kitlemizdir. İlk misyonu “Saygı” olarak belirleyip, bu ilke doğrultusunda büyüme ve gelişme gösteren bir nakliye firması olarak müşterilerimize ve onların eşyalarına sonsuz saygı duyuyor ve onları gözümüz gibi koruyoruz. Herhangi bir olumsuz durum olabilmesi ihtimaline karşın eşyalarınızın tamamı sigortalanıyor. Dolayısıyla eşyalarınızda, tarafımızdan kaynaklanan en ufak bir çizik veya kırık tespit ederseniz eşyanın ücretini sigorta firmasından temin edebilirsiniz.

Bartın evden eve taşımacılık olarak sadece evden eve nakliyat seçeneği sunmuyoruz. Dilerseniz ofislerinizi, işletmelerinizi ve özel mekanlarınızı da uygun fiyata, hızlı bir şekilde taşıyoruz. Tek yapmanız gereken, bize ulaşarak detaylı bilgi edinmek.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.