HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

BALIKESİR EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat

BALIKESİR EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

ADEM TURAN
Balıkesir
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Balıkesir evden eve taşımacılık, sizler için nakliyat işlerinizi baştan sonuna kadar takip eden bir nakliye firmasıdır. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar pek çok müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan ve karşılamaya da devam eden Balıkesir evden eve taşımacılık, siz değerli müşterilerimize daha uzun süreler, kaliteden taviz vermeden uygun hizmetler sunmaya devam etmek istiyor.

Evden eve taşımacılık sektörü, büyük bir özen ve ilgi isteyen bir sektördür. Zira tanınmayan, bilinmeyen taşımacılık ve nakliye firmalarıyla çalışırsanız eşyalarınızın çalınması, hasar görmesi ne yazık ki normal. Bu yüzden 25 yıldır hizmet hayatına devam eden, Balıkesir’de pek çok referans kazanmış Balıkesir evden eve nakliyat ile tanışarak eşyalarınızı emin ellere teslim etmek sizin yapabileceğiniz en iyi ve en güvenli çözüm olacak.

Balıkesir evden eve nakliyat, evinizdeki yüklemeye hazır eşyalarınızı düzenli ve kontrollü bir şekilde nakliye aracına yükler. Üstelik hasar görebilecek elektronik ve cam eşyalarınızı ambalajlama işlemine tabii tutularak kırılmadan veya en ufak bir hasar görmeden yeni adresinize ulaşmasını sağlar. Üstelik ürünlerinizin hepsi nakliye boyunca sigortalı ! Herhangi bir hasar tespitinde bulunursanız, firmamız ücretsiz bir şekilde ürününüzü yenisiyle değiştiriyor..

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.