HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

AYDIN NAKLİYAT FİRMASI

turksoy evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat

AYDIN NAKLİYAT FİRMASI

MUHAMMET TURAN
Aydın
05324174754
info@izcioglunakliyat.com

Aydın’da evden eve taşımacılık oldukça geniş bir kitleye yayıldı. Özellikle konut sayısının ve nüfusun artmasıyla birlikte nakliyeye de ihtiyacın gittikçe arttığı Aydın’da yüzlerce müşterimizin eşyalarını taşımaktan gurur duyuyoruz. Çünkü biz, “Müşteri Memnuniyeti” ilkemiz doğrultusunda bu işe girdik ve istediğimiz bir şekilde de hizmet vermeye devam ediyoruz. Tabiki sadece müşteri memnuniyeti de yetmez. Sizlere verdiğimiz değeri, eşyalarınıza da veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki eşyalarınız sizin için kıymetli. Eşyalarınızı çalışma öncesinde sigortalıyor ve herhangi bir olumsuz durum karşısında gerekli işlemleri bizzat üstleniyoruz.

Aydın evden eve taşımacılığa 25 yıl önce başladık. İlk günümüzdeki şevki ve hizmeti bugün de göstermekten gurur duyuyoruz. Yıllar geçti ama profesyonel ekibimizin çalışma tutkusu, müşteriye olan ilgisi hiç değişmedi. Tarafınızdan önceden paketlenmiş ve evinizde hazır olan eşyalarınızı alıp titizlikle aracımızın yanına indiriyor, daha sonra bu eşyalarınızı geniş araçlarımız ile birlikte yeni adreslerine taşıyoruz. Yeni adreslerinde odalara kadar bıraktığımız eşya kutularınızı isteğinize göre çıkararak evinizin yeni yerleşimine karar verebileceksiniz. Sonuçta nakliye işi güven ve sadakat ister.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.