HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

onur nakliyat
turansoy nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat

ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

MUHAMMET TURAN
İstanbul
02164963696
info@izcioglunakliyat.com
Ataşehir İstanbul'un gelişmişlik seviyesi yüksek ilçelerinden biridir. Gerek iş merkezi olması gerek nufusunun fazla olması sebebiyle Anadolu yakasının en çok rağbet gören ilçesidir. Yüksek katlı binaları ile göze çarpan bu ilçeye İstanbul'un göz bebeği demek yanlış olmaz.
Nufusunun fazla olması sebebiyle diğer ilçelere oranla taşınan insan sayısının bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle evden eve nakliyat firmalarına olan ihtiyaç oldukça fazladır. Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak yıllardır bu ilçede hizmet vermekteyiz. Gerek şehir içi taşınmalar gerek şehirler arası taşınmalar olsun bu ilçedeki insanlara verdiğimiz hizmet yıllardır devam etmektedir.
Evden eve nakliyat hizmetimizde tüm işlemleri uzman personellerimiz yapmakta olup taşıdığımız müşterilerimize hiç bir iş bırakmıyoruz. Ataşehir nakliyat firmaları arasında daima ön planda olmayı hedeflemekteyiz. Taşınmanız sırasında tüm mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından sökülür, ambalajlanır ve yeni evinizde sizin istediğiniz şekilde kurulup çalışır vaziyette teslim edilir.
Ataşehir evden eve nakliyat fiyatlarımız eşya miktarı, kat yüksekliği vb. kriterlere göre değişmektedir. Fiyatlarımız 800 - 2500 TL arasında değişmektedir. Taşınma işlemi genelde 08:00 saatinde başlar ve ortalama 6-7 saat içerisinde tamamlanmış olur. Eşyalarınız garantili ve sigortalı bir şekilde taşınır. Ayrıca taşıma sözleşmesi de yapılmaktadır. Talep ettiğiniz taktirde taşınma gününden önce müsait olduğunuz vakit ekspertiz ekibimiz eşyalarınızı yerinde görmek için sizi ziyaret eder. Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Hemen arayın: 0216 496 36 96 - 0212 211 94 94
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.