HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Ataşehir Ev Taşıma Firması

onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
anitur nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat

Ataşehir Ev Taşıma Firması

Nevzat Turan
İstanbul
02164963696
info@izcioglunakliyat.com
Nakliyat piyasası günden güne büyüme gösteren kapsamlı bir sektördür. Bu sektör içerisinde yüzlerce nakliye firması yer almakta ve bu kadar çok firma arasından insanların güvenebileceği bir firma seçebilmek oldukça güçtür. Bu güçlük karşısında ani verilen karar sonrası olumsuzluklarla karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Ancak Ataşehir nakliye firması her zaman sizlere güvenilir bir hizmet sunabilmek için hazır beklemektedir. Yüzlerce firma arasından sıyrılarak her daim varlığını sürdüren bu firma, müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Siz de böyle bir vizyona sahip olan nakliyat firmasına eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız Ataşehir evden eve nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutan bir firma olması dolayısıyla sizlerin eşyalarını taşımadan eşyalarınızı sigortalamaktadır ve nakliyat sözleşmesi yaparak her iki tarafın haklarını da güvence altına almaktadırlar. Resmileştirilen nakliyat süreci sayesinde sizler stres yaşamadan eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Ataşehir nakliyat, bu süreç zarfında her türlü olumsuzluğu düşünerek önlemleri almaktadır ve bu önlemler dahilin de çalışmalarını sürdürerek eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresinize taşınması sağlanır.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.