HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Area lojistik

onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat

Area lojistik

muhammet kara
İstanbul
02128528602
muhammet.kara@arealojistik.com
Area Lojistik olarak ‘’Butik Lojistik’’ anlayışı ile müşterilerimizin masa arkadaşı gibi çalışmaya özen gösteriyoruz. Operasyon akışı sürecinde zamanında geri bildirimlerimiz ile yüklemlerinizin her anında takibini yapıp zamanlama konusunda maksimum performans ile Lojistik akışınızın bir parçası olarak hareket ediyoruz böylece ilgili departmanda ki arkadaşlarınızın omuzlarından yük almış oluyoruz. Denizyolu servislerimiz, Komple ve Parsiyel olarak Uzakdoğu – Güney / Kuzey Amerika – Avrupa ve Ortadoğu Karayolu servislerimiz, Avrupa : Almanya,Benelux ülkeleri,Fransa ,İsviçre,İngiltere,İtalya, Romanya,Polonya,Macaristan,Ukrayna ve Rusya Türki Cumhuriyetleri : Azerbeycan,Türkmenistan,Özbekistan,Kazakistan ,Tacikistan Ortadoğu : Irak,İran,BAE,Suudi Arabaistan ve Qatar Havayolu servislerimiz, Avrupa,Amerika kıtası,Uzakdoğu,Afrika ve Avusturalya Türkmenistan,Bulgaristan,Yunanistan,Özbekistan,Tacikistan,Ukrayna,Makedonya,İran,Irak,Almanya,Hollanda,Belçika,Arnavutluk,Bosna hersek,Romanya,Hırvatistan,Macaristan,Fransa,Portekiz,İngiltere uluslararası hava yolu deniz yolu karayolu taşımacılığı faliyetleri yürütmektedir Türkmenistan,Bulgaristan,Yunanistan,Özbekistan,Tacikistan,Ukrayna,Makedonya,İran,Irak,Almanya,Hollanda,Belçika,Arnavutluk,Bosna hersek,Romanya,Hırvatistan,Macaristan,Fransa,Portekiz,İngiltere uluslararası hava yolu deniz yolu karayolu taşımacılığı faliyetleri yürütmektedir https://www.arealojistik.com/Area_Lojistik_Tanitim.pdf youtube: https://www.youtube.com/channel/UC-Q76A-xQi62DMlOMXvaH4A?view_as=subscriber twitter:@AreaLojistik instagram:area.lojistik
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.