HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

ANTALYA ERNAK EVDEN EVE

anitur nakliyat
karatas nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat

ANTALYA ERNAK EVDEN EVE

ŞENER TURAN
Antalya
05324174754
snrturan1@gmail.com

Antalya evden eve taşımacılık alanında yaz kış demeden müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için profesyonel ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz. 25 yıldır Antalya’da pek çok taşımacılık işini üstlendik ve üstlendiğimiz işleri de başarılı bir şekilde yerine getirdik. Bu süreçte müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamızcasına kibar ve dikkatli bir şekilde taşıdık. Yıllar geçti ama kalitemizde eksilen bir nokta olmadı.

Antalya evden eve taşımacılık ile ilgili müşterilerimize pek çok insiyatif sunuyorsuz. Size sunulan insiyatifler arasından ihtiyaçlarınızı en çok karşılaşayan ve size en uygun olan seçenekler üzerinden çalışıyoruz. Seçtiğiniz seçenek ne olursa olsun ürünleriniz işe başladığımız andan itibaren sigorta altına alınıyor. Dolayısıyla doğacak en küçük hasarda sorumluluğu kabul ediyor ve eşyanızın ücretini karşılama garantisi veriyoruz.

Antalya’nın neresinde olduğunuz bizim için hiç önemli değil. Eşyaların bulunduğu adresinize gidiyor, eşyalarınızı özenli bir şekilde aracımıza yüklüyoruz. Eşyalarınız yüklendikten sonra aynı özenle yeni adresinize teslim edilmek üzere yola çıkıyor. Yeni adresinizde dairenize kadar eşyalarınızı çıkarıyor ve size teslim ediyoruz. Çünkü marka olmak bunu gerektirir…

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.