HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Ankara Taşımacılık

karatas nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat

Ankara Taşımacılık

Ali Aslan
Ankara
05365966532
info@izcioglunakliyat.com
Ankara ilinde güçlü,kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için sıkı bir şekilde nakliyat çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde eşyalarınızı hatasız ve özenli bir biçimde adresinize teslim etmekteyiz.

Çalışanlarımız belirlenen adrese gelerek sökme,paketleme ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Taşınma işlemleri sırasında eşyalarım çizilir veya kırılır gibi dertlere son veriyoruz. Deneyimli personelimiz sayesinde bu ihtimaller en düşük seviyelere indirgenmiştir. Buna rağmen taşınma sırasında oluşabilecek her türlü maddi zararı firma olarak karşılamaktayız. Firma prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Eğer kaliteli ve sorunsuz biz taşımacılık istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tecrübeli ekibimizle siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.