HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Anadolu Transport

turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat
onur nakliyat
anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

Anadolu Transport

Fatih Bektaş
Bursa
02163972010
info@anadolutransport.com
Anadolu Transport Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz. Firmamız 32 Yılı Aşkın Bir Süredir Karayolu Taşımacılığı Ve Parsiyel Taşımacılığı Yapmaktadır. Son 15 Yıldır Askılı Kumaş Taşımacılığı Ve Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinede Bünyesine Katarak Yüksek Modelli Araç Ve Ekipmanlarıyla Sorunsuz Profesyonel Hizmet Vermektedir. Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Yanısıra Hergün Anadolu’nun Muhtelif İl Ve İlçelerine Araç Çıkarmakata. Uzman Kadrosuyla Sözleşmeli Ve Kurumsal Hizmet Vermektedir. Anadolu Transport Bursa’nın Nilüfer İlçsinde Merkez Ofisi Bulunup İstanbul Pendik’te Şubesi Vardır. İstanbul Anadolu Yakasından Bursa İzmir Antalya’ya Taşınacak Varandaşlarımızın Pendik’teki Ofisimiz Ziyaret Edip Kahve İkramımızı İçerken Daha Geniş Bilgi Edinebilirler. İstanbul Anadolu Yakasındada Şehiriçi Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz. Araçlarımızın Hepsi Evden Eve Nakliyat İçin Dizayn Olunup Her Aracımızın İçinde Elbise Askılığı, Ayakabılık, tivi Bölmesi, Gibi Olması Gerekli Tğm Malzemeler Mevcuttur. Yanımızda Çalışan Personelimizin Hepsi Ev Taşıma Ve Eşya Sarma Paketlemede Uzmandır. Monilya Montaj Ve Tüm Diğer İşçilik Tarafımızca Yapılmakta. Toplamalı Küçük Ev Eşyası Mutfak Malzemesi Kolileme İşlemide Yapmaktayız. Not: Bursa İstanbul, İstanbul Ankara, İstanbul Bursa Üzerinden İzmir ve Antalya’ya Araçlarımız Vardır Diğer İllere Araç Çıkarmıyoruz. Anadolu Transport Bursa Evden Eve Nakliyat Firması.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.