HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

AKSARAY EVDEN EVE NAKLİYAT

turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
onur nakliyat

AKSARAY EVDEN EVE NAKLİYAT

ADEM
Aksaray
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Aksaray evden eve nakliyat sektöründe 25 yıldır varolan ve bu süreç içerisinde Aksaray’ın pek çok noktasına evden eve nakliyat hizmetini sağlayan kuruluşumuz, bugün de evden eve nakliyat hizmetleri vermeye devam ediyor. Üstelik verdiğimiz hizmetler sadece evden eve taşımacılık için geçerli değil. Dilerseniz ofislerinizi, iş mekanlarınız, villalarınızı ve özel mekanlarınızı da aynı hassasiyet ve duyarlılık içerisinde taşıyoruz.

Aksaray’da evden eve taşımacılık işiniz varsa ve bizimle tanışmadıysanız çok büyük şeyler kaybedeceksiniz. Çünkü Aksaray’da taşımacılıkta eşyalarınıza, taşıma sürecine bizim kadar dikkat eden profesyonel bir ekip yok. Bu profesyonelliğimizi, geride bıraktığımız 25 yıl içerisinde verdiğimiz hizmetlere ve memnun ettiğimiz müşterilerimize bağlıyoruz.

Müşterilerimize sorunsuz ve garantili bir taşımacılık hizmeti sunabilmek adına evden eve nakliyat işlerinin tamamını garantili bir şekilde yapıyoruz. Eğer taşımacılık esnasında herhangi bir eşyanıza zarar gelirse eşyanızın zararını karşılıyoruz. Ancak bu tür bir durumla karşılaşmak oldukça güç. Çünkü kırılabilecek eşyalarınız, tarafımızca ambalajlanarak güvenli bir şekilde araca yerleştiriliyor. Bu sayede kırılma, çatlama veya hasar görme gibi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. Kısacası nakliyat için doğru yerdesiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.