HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Akçaabat Evden Eve Nakliyat

turansoy nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat

Akçaabat Evden Eve Nakliyat

MİLAZIM TURAN
Trabzon
05327260360
hunernakliye@gmail.com
Günlük hayatınızda yoğun iş temponuzdan dolayı yeni evinize taşınmakta zorluk çekebilirsiniz. Eşyalarınızı taşımaya zamanınız olmadığı gibi yeterli donanıma da sahip olamayabilirsiniz. Özellikle yüksek katlı binalarda oturmanız yatak, dolap, beyaz eşya gibi ev eşyalarınızı taşımanızı zorlaştırabilmektedir.
Akçaabat evden eve nakliyat firması olarak tüm zorlukların üstesinden gelerek sizlerin eşyalarını kısa sürede yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Eşyaların miktarına göre ayarladığımız nakliyat aracı ve görevlendirdiğimiz elemanlarımız ile planlı bir şekilde hareket etmekteyiz. Akçaabat Evden eve nakliyat konusunda eğitimli ve deneyimli ekibimiz, öncelikle eşyalarınızı kontrol ederek işe başlamaktadır. Gerekli incelemeler yapılarak ihtiyaç duyulan malzemelerin listesi çıkartılır. Gerekli malzemeler tedarik edildikten sonra taşınacak eşyalarınız özel ambalajlar yardımıyla paketlenir. Paketlenmiş olan eşyalar, eğer eviniz yüksek katlarda ise eşya asansörüne koyulur.
Eşya asansörü ile birlikte eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde aşağıya indirerek hazırda bekleyen nakliyat aracına yüklemekteyiz. Yüklenen eşyalarınızı halatlar vasıtasıyla araç içerisinde sabitledikten sonra yeni evinize doğru yola çıkılır. Yeni evinizde de eşya asansörü kullanılarak eşyalarınızı evinize yerleştirip paketlerinden çıkararak teslimatı sorunsuz bir şekilde tamamlamaktayız. Güvenilir nakliyat için bizi arayabilirsiniz.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.